MotoKoce.pl

Twój koszyk

0.00 PLN (0)

Witaj nieznajomy! Zaloguj się

  Aktualności

 1. Motokoce PRO rewolucją w wydłużaniu sezonu!
 2. Odzież Tucano URbano - idealne rozwiązanie na motocykl, skuter czy rower!
 3. Pokaż swój styl w kaskach Tucano Urbano !
 4. R017 - mały, wielki kocyk :)
 5. Motokoce EVO - Mercedes wśród motokocy
 6. Mufki z ciężarkami ???
 7. Jaki motokoc ?
 8. Zabezpiecz swój jednoślad !
 9. Nakładka na siedzenie - testy :)
 10. Motokoce - sprzęt na każdą pogodę !

Odzież Tucano URbano - idealne rozwiązanie na motocykl, skuter czy rower! 2019-04-14

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz samochód dla zabawy, czy uprawiasz sportową jazdę na poważnie: czeka Cię coś zupełnie nowego - jeśli jeszcze nie zostałeś zarażony: poczuciem dumy, przynależności.

Z linią odzieży rowerowej i skuterowej Tucano Urbano znajdziesz komfort, ochronę i świetny wygląd, a także całą serię prostych, ale skutecznych rozwiązań technicznych.
Program ten sygnalizuje kurtki ochronne dla motocyklistów, certyfikowane zgodnie z dyrektywą PrEN17092.

Nasze kurtki posiadają certyfikat CE - klasa A, który zapewnia motocyklistom odpowiednią ochronę przed otarciami, rozerwaniem i uderzeniami bez ograniczania ruchów kierowcy, gdy są używane na drodze: nie zostały zaprojektowane dla konkretnych zastosowań.
Ochronę przed ścieraniem i rozerwaniem gwarantują tkaniny o dużej wytrzymałości i odporne szwy: główne strefy uderzenia, takie jak ramiona i łokcie, posiadają pancerz zatwierdzony przez CE, natomiast z tyłu znajduje się kieszeń na konkretny pancerz.

Kurtki certyfikowane zgodnie z dyrektywą prEN17092 przechodzą następujące testy:
- Ochrona przed rozerwaniem
-Odporność na próby rozdzierania
- Wytrzymałość na ścieranie
-Pochłanianie siły uderzeniowej
-Zgodność ze szczególnymi wymaganiami w odniesieniu do wskazania wielkości, jakości, materiałów i ergonomicznych cech charakterystycznych.
Testy są przeprowadzane i gwarantowane przez wyspecjalizowane jednostki certyfikujące.

HYDROSCUD - w 100% wodoodporny i oddychający.
jest zarejestrowanym systemem gwarantującym wodoszczelność i przepuszczalność powietrza. 100% hydroizolacja przed deszczem jest gwarantowana, przez wewnętrzną membranę z zastosowaniem tkanin powlekanych wraz z klapą spływu wody i szwami klejonymi.
Z drugiej strony, materiał hydrofobowy powoduje, że woda spływa, a włókna nie wchłaniają wody.

SYSTEM OCHRONY COMFOTU jest wykonany z najlepszych materiałów zgodnych z europejską normą EN 1621-1:2012, aby zagwarantować bezpieczną, lekką i ergonomiczną ochronę.
Techniczne właściwości zbroi i badanie zbroi oraz badanie ich prawidłowego umieszczenia w odzieży zapewniają niezrównany poziom komfortu i dopasowania.

REFLACTIVE SYSTEM - widoczność na żądanie - to zarejestrowany system widzialności na żądanie z chowanymi wkładkami odblaskowymi. Podczas podróży wkładki mogą być przechowywane w celu maksymalizacji bezpieczeństwa, a po przyjeździe mogą być schowane pod mankietem, kołnierzykiem kaptura dla uzyskania maksymalnego stylu.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2019 Altermoto S.C.