MotoKoce.pl

Twój koszyk

0.00 PLN (0)

Witaj nieznajomy! Zaloguj się

  Aktualności

 1. Nowe kaski Lem Roger w ofercie Motokoce.pl
 2. BLACK FRIDAY !!!
 3. R017 - mały, wielki kocyk :)
 4. Odzież ogrzewana elektrycznie - nowa odsłona
 5. Wiosenne hity od Tucano Urbano !!!
 6. KLAN - ciepłe powitanie kolekcji 2016 !
 7. TUCANO URBANO NA TARGACH EICMA !
 8. Motokoce EVO - Mercedes wśród motokocy
 9. Mufki z ciężarkami ???
 10. Jaki motokoc ?

Odzież ogrzewana elektrycznie - nowa odsłona 2017-09-15

W sezonie 2016/2017 KLAN przedstawił zupełnie nową kolekcję odzieży ogrzewanej elektrycznie. Została ona odświeżona i uproszczona. W tym roku nadchodzą kolejne zmiany...

Zmiany wprowadzone w kolekcji 2017/2018 nie będą rewolucyjne. Odzież ogrzewana, wprowadzona do sprzedaży w poprzednim sezonie bardzo dobrze się przyjęła i świetnie spełnia swoje zadanie. Po co więc zmieniać coś, co świetnie działa?.

W nadchodzącym sezonie, producent poprawił nieco dopasowanie produktów, zwiększając odrobinę ilość miejsca pod pachami w podpinkach oraz wokół kolan w kalesonach ogrzewanych. Dzięki temu odzież jest lepiej dopasowana i konkretne rozmiary powinny lepiej leżeć.
Kolejną zmianą jest zastosowanie lepszej membrany w rękawicach ogrzewanych - poprawia to ich ogólną jakość i zapewnia całkowitą wodoodporność.

W sezonie 2017/2018 pojawią się także nowe opakowania produktów oraz zmianie poddana została dotychczasowa nazwa oraz logo.

Całkowicie nowa dostawa odzieży ogrzewana KLANE dostępna na www.motokoce.pl oraz www.elektrociuchy.pl od połowy października 2017r. Do tego czasu, dysponujemy towarem zgodnie z dostępnością wg sklepu.

Zapraszamy!


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2018 Altermoto S.C.
Dotacja UE z programu Inowacyjna Gospodarka