MotoKoce.pl

Twój koszyk

0.00 PLN (0)

Witaj nieznajomy! Zaloguj się

  Aktualności

 1. Nowe kaski Lem Roger w ofercie Motokoce.pl
 2. BLACK FRIDAY !!!
 3. R017 - mały, wielki kocyk :)
 4. Odzież ogrzewana elektrycznie - nowa odsłona
 5. Wiosenne hity od Tucano Urbano !!!
 6. KLAN - ciepłe powitanie kolekcji 2016 !
 7. TUCANO URBANO NA TARGACH EICMA !
 8. Motokoce EVO - Mercedes wśród motokocy
 9. Mufki z ciężarkami ???
 10. Jaki motokoc ?

Wiosenne hity od Tucano Urbano !!! 2017-04-10

Po długiej zimie, pogoda w końcu zaczyna się poprawiać. Postanowiliśmy w związku z tym zestawić kilka ciekawych produktów Tucano Urbano, które cieszą się niezmienną popularnością wśród użytkowników jednośladów...

W tym sezonie pojawił się nowy kolor absolutnego bestsellera wśród rękawiczek wiosenno-letnich GIG. Są to rękawiczki z protektorami D3O w kolorze Vintage, czyli ciemnobrązowym. Bardzo eleganckie rękawiczki, wykonane w całości ze skóry.

Warto też zwrócić uwagę na marynarkę College Lan - elegancki ciuch wykonany z poliestru o fakturze wełnianej, który wyglądem kompletnie nie przypomina odzieży na jednoślad, a ma możliwość montażu protektorów oraz jet wyposażony w docieplającą podszewkę.

Kolejnym ciekawym produktem jest softshell OVETTO - wykonany z elastycznego poliestru z membraną oddychającą, który również może zostać wyposażony w protektory D3O. Jest to więc dobra propozycja dla tych, którzy lubią tego typu bluzy, a przy okazji korzystając z jednośladu chcą czuć się bezpiecznie.

Niezmiennie polecamy oczywiście motokoce i motomufki - produkty będące "niezbędnikiem skuterzysty". Producent stale zwiększa asortyment dedykowanych motokocy i zawsze staramy się być na czasie z najnowszą ofertą tej linii produktów. Popularnym w ostatnim czasie kocykiem jest model R182 do Piaggio Medley oraz R174 do Peugeot'a Django.

Jeśli nie masz pewności jaki kocyk będzie pasować do Twojego pojazdu, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się coś dobrać :)


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2018 Altermoto S.C.
Dotacja UE z programu Inowacyjna Gospodarka