MotoKoce.pl

Twój koszyk

0.00 PLN (0)

Witaj nieznajomy! Zaloguj się

  Aktualności

 1. Nowe kaski Lem Roger w ofercie Motokoce.pl
 2. BLACK FRIDAY !!!
 3. R017 - mały, wielki kocyk :)
 4. Odzież ogrzewana elektrycznie - nowa odsłona
 5. Wiosenne hity od Tucano Urbano !!!
 6. KLAN - ciepłe powitanie kolekcji 2016 !
 7. TUCANO URBANO NA TARGACH EICMA !
 8. Motokoce EVO - Mercedes wśród motokocy
 9. Mufki z ciężarkami ???
 10. Jaki motokoc ?

KLAN - ciepłe powitanie kolekcji 2016 ! 2016-12-08

Ekspert w dziedzinie odzieży ogrzewanej elektrycznie, marka KLAN, niedawno wprowadziła do sprzedaży zupełnie nową gamę produktów. Postaramy się krótko przedstawić ich zalety...

W sezonie 2016/2017 wprowadzono kilka istotnych zmian w najnowszej kolekcji odzieży ogrzewanej elektrycznie KLAN.

BLUZA I KALESONY:
Przede wszystkim uproszczeniu uległa gama produktów. Zamiast podziału na produkty dla mężczyzn i kobiet, zdecydowano się na wprowadzenie produktów jednolitych - unisex, poszerzając jednocześnie zakres rozmiarów dla podpinki i kalesonów od XXS do 4XL.
W nowych kalesonach i podpince zastosowano także ciekawy kod kolorystyczny, pozwalający już na pierwszy rzut oka odpowiedzieć na pytanie w których miejscach poprowadzono przewody grzewcze (kolor szary) a gdzie próżno ich szukać (kolor czarny).
Kontynuując świetne rozwiązanie, zastosowane w poprzedniej kolekcji, produkty wykonane są z materiału mającego cechy windstoppera. Posiadają też zintegrowany, 4-pozycyjny przełącznik oraz specjalne kieszonki w rękawach / nogawkach, gdzie ukryto kable do wpięcia skarpet czy rękawic.
Dla lepszego rozprowadzenia ciepła oraz jego zatrzymania tam, gdzie jest ono najbardziej wartościowe, zastosowana została specjalna podszewka z powłoką aluminiową, co znacznie poprawia odczuwalny komfort cieplny.

SKARPETY:
Najnowsze skarpety KLAN wykonane są z elastycznej bawełny, również mają zintegrowany przełącznik 4-pozycyjny oraz kieszonkę na baterie w ściągaczu. Kierując się dotychczasowym doświadczeniem, elementy grzewcze poprowadzono inaczej niż dotychczas, skupiając się na dociepleniu śródstopia. Z pierwszych relacji użytkowników dowiedzieliśmy się, że świetnie sprawdzają się już przy napięciu 7,4V, choć można oczywiście stosować je również z napięciem 12V.

RĘKAWICE:
W kolekcji 2016 / 2017 wprowadzono dwa typy rękawic - Infinity 2.0 oraz Excess Pro 2.0. Różnicę są dość łatwe do zauważenia. Pierwszą z nich jest po prostu cena.
Infinity to produkt tańszy, bez ochraniaczy na kostkach oraz z spodnią stroną wykonaną ze skóry ekologicznej, dla redukcji ceny końcowej.
Excess Pro, to seria odznaczająca się od zawsze świetnym stosunkiem jakości do ceny. Zastosowano prawdziwą skórę, ochraniacze oraz wzmocnienia na dłoni. Obie rękawice mają identyczne walory grzewcze, zintegrowany, 4-pozycyjny przełącznik, a ich wykonanie jest na najwyższym poziomie. Tradycyjnie, mogą one pracować na napięciu 7,4V lub 12V.

BATERIE:
Ulepszenia nie ominęły także baterii, które cechują się świetnymi parametrami. Pojemność uniwersalnych baterii, które mogą być stosowane do odzieży, ale także mogą zasilać rękawice i skarpety, zwiększono do 6Ah, zmniejszając jednocześnie ich gabaryty oraz poza wariantem 12V, wprowadzając również model o napięciu 7,4V.
Do rękawic i skarpet również są dwa warianty o tak samo zróżnicowanym napięciu, a pojemność bateryjek, chowanych w specjalnie przygotowanych kieszonkach, zwiększono w tym sezonie do 3Ah.

Podsumowując, uproszczenie kolekcji oraz wprowadzenie nowych rozwiązań skutkuje zwiększoną uniwersalnością i komfortem oraz lepszą dostępnością produktów.
Nowa odzież ogrzewana KLAN została przez wszystkich bardzo CIEPŁO powitana i pozostaje nam GORĄCO polecić ją wszystkim, którzy niepotrzebnie marzną...

Zapraszamy również na www.elektrociuchy.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2018 Altermoto S.C.
Dotacja UE z programu Inowacyjna Gospodarka