MotoKoce.pl

Twój koszyk

0.00 PLN (0)

Witaj nieznajomy! Zaloguj się

  Aktualności

 1. Motokoce PRO rewolucją w wydłużaniu sezonu!
 2. Odzież Tucano URbano - idealne rozwiązanie na motocykl, skuter czy rower!
 3. Pokaż swój styl w kaskach Tucano Urbano !
 4. R017 - mały, wielki kocyk :)
 5. Motokoce EVO - Mercedes wśród motokocy
 6. Mufki z ciężarkami ???
 7. Jaki motokoc ?
 8. Zabezpiecz swój jednoślad !
 9. Nakładka na siedzenie - testy :)
 10. Motokoce - sprzęt na każdą pogodę !

Mufki z ciężarkami ??? 2016-09-05

W poniższym, krótkim artykule wyjaśnimy Wam o co chodzi w muflach do kierownic z ciężarkami lub bez. Opowiemy też o różnych wariantach mufek do jednośladów...

Tekst został zainspirowany pojawiającymi się pytaniami o co chodzi w tych ciężarkach...
Najbardziej popularnymi mufkami do skuterów, są modele neoprenowe o kodach R363-1 oraz R362-1. Ten pierwszy, przystosowany jest do kierownicy z ciężarkami, czyli niewielkimi, metalowymi obciążnikami, wkręconymi w końcówki kierownicy. Motomufka R362-1 przeznaczona jest do kierownicy, zakończonej po prostu gumową manetką.

Ogólnie rzecz biorąc, niezależnie od modelu, mufki spełniają tą samą funkcję, ale różne zakończenia kierownicy, pozwalają po prostu na różne opcje ich montażu.

Poza mufami neoprenowymi, stosowanymi głównie w skuterach, istnieją także mufki przeznaczone z założenia do motocykli i quadów. Mowa tu o modelach nylonowych - całkowicie nieprzepuszczających wiatru czy wody.
Są one sporo większe i potrafią pomieścić nawet handbary turystycznych enduro. Dostępne modele widoczne są w zakładce "Motomufki" na www.motokoce.pl

Zapraszamy do zapoznania się z tymi produktami. Są one niezwykle skuteczne w walce z zimnem i po jednym spróbowaniu stają się nieodzownym sprzymierzeńcem w walce z żywiołem jesienną porą.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2019 Altermoto S.C.