MotoKoce.pl

Twój koszyk

0.00 PLN (0)

Witaj nieznajomy! Zaloguj się

  Aktualności

 1. Nowe kaski Lem Roger w ofercie Motokoce.pl
 2. BLACK FRIDAY !!!
 3. R017 - mały, wielki kocyk :)
 4. Odzież ogrzewana elektrycznie - nowa odsłona
 5. Wiosenne hity od Tucano Urbano !!!
 6. KLAN - ciepłe powitanie kolekcji 2016 !
 7. TUCANO URBANO NA TARGACH EICMA !
 8. Motokoce EVO - Mercedes wśród motokocy
 9. Mufki z ciężarkami ???
 10. Jaki motokoc ?

Bluetooth w kasku - same plusy! 2015-06-29

W dobie terroru wywołanego kontrolami prędkości i fotoradarami, które mogą skutkować utratą uprawnień, istnieje rozwiązanie dla użytkowników jednośladów...

Zaostrzenie sankcji za wykroczenia drogowe stało się faktem. W samochodzie jesteśmy o tyle bezpieczni, że możemy wyposażyć się w urządzenia elektroniczne, ostrzegające nas przez czyhającą na drodze "zasadzką". Jednak na motocyklu byliśmy do tej pory bezbronni.

Rozwiązaniem jest zestaw bluetooth, który może nawiązać łączność z telefonem komórkowym, a ten można wyposażyć w jedną z popularnych aplikacji, która pozwoli zwiększyć szanse na uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji na drodze.

Aby wyposażyć się w zestaw słuchawkowy bluetooth montowany w kasku, nie trzeba wydawać tysięcy złotych, jak to było dawniej. Marka Twiins proponuje uniwersalne zestawy handsfree już od 199zł (Twiins D1), a zestawy umożliwiające przesyłanie komend z modułu GPS, słuchanie muzyki lub przesyłanie komunikatów z wyżej wspomnianych aplikacji, umożliwia zestaw za 259zł (Twiins D2 lub Twiins FF2).
Połączenie w trybie interkom między kierowcą a pasażerem również jest możliwe. Aby je uzyskać, należy sparować ze sobą Twiins'a D3 oraz innego, dowolnego Twiins'a.

Zastosowanie zestawu słuchawkowego w kasku pozwala także na pozostanie w kontakcie z otoczeniem, dzięki możliwości odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych.
Ponadto, komendy, które usłyszymy bezpośrednio w kasku, to najbezpieczniejszy typ powiadomienia o niebezpieczeństwie na drodze lub kontroli prędkości. Nie wymaga odrywania rąk od kierownicy, ani nie odwraca wzroku od drogi. Nadchodzące połączenia telefoniczne można też odbierać głosowo, dla jeszcze większej wygody.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z zestawami Bluetooth marki Twiins na stronie motokoce.pl lub Twiins.com.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2018 Altermoto S.C.
Dotacja UE z programu Inowacyjna Gospodarka