MotoKoce.pl

Twój koszyk

0.00 PLN (0)

Witaj nieznajomy! Zaloguj się

  Aktualności

 1. Motokoce PRO rewolucją w wydłużaniu sezonu!
 2. Odzież Tucano URbano - idealne rozwiązanie na motocykl, skuter czy rower!
 3. Pokaż swój styl w kaskach Tucano Urbano !
 4. R017 - mały, wielki kocyk :)
 5. Motokoce EVO - Mercedes wśród motokocy
 6. Mufki z ciężarkami ???
 7. Jaki motokoc ?
 8. Zabezpiecz swój jednoślad !
 9. Nakładka na siedzenie - testy :)
 10. Motokoce - sprzęt na każdą pogodę !

Ekspresowe spodnie Takeaway 2015-03-06

W polskim klimacie nawet w lecie zdarzają się bardzo zimne poranki i wieczory, które niekiedy zaskakują niską temperaturą w najmniej oczekiwanym momencie. Dobrą bronią na takie sytuacje są spodnie Tucano Urbano Takeaway.

Spodnie Takeaway to dość sprytny wynalazek włoskiego producenta, specjalizującego się w produkcji motokocy, motomufek oraz odzieży miejskiej i wielu innych akcesoriów, dzięki którym walka z warunkami atmosferycznymi staje się o wiele prostsza.

Spodnie Tucano Urbano po złożeniu zajmują bardzo niewiele miejsca, a najciekawsze jest to, w jaki sposób się je zakłada.
Wystarczy zatrzymać na chwilę pojazd, wyciągnąć ze schowka niewielkich gabarytów, płaski worek, następnie wyciągnąć spodnie, które na wzór chapsów, są zupełnie otwarte. Zapinamy w pasie rzep, to samo robimy z nogawkami na udach i łydkach i po niespełna 20 sekundach mamy na sobie dodatkową ochronę przed wiatrem, deszczem i chłodem.

Spodnie Tucano Urbano Takeaway są odporne na wodę oraz podszyte warstwą podpinki ocieplającej, zwiększając komfort cieplny. Są wygodne i skrojone w sposób nie krępujący ruchów, a przy tym można je dużo łatwiej i szybciej założyć, niż tradycyjne spodnie przeciwdeszczowe.

Spodnie R093 Takeaway polecane są szczególnie tym, którzy nie są w stanie dobrać motokoca dedykowanego do swojego skutera. Wraz z motokocem oraz motomufkami, spodnie te można naszym zdaniem uznać za niezbędnik użytkowników jednośladów.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2019 Altermoto S.C.