MotoKoce.pl

Twój koszyk

0.00 PLN (0)

Witaj nieznajomy! Zaloguj się

  Aktualności

 1. R017 - mały, wielki kocyk :)
 2. Motokoce EVO - Mercedes wśród motokocy
 3. Mufki z ciężarkami ???
 4. Jaki motokoc ?
 5. Zabezpiecz swój jednoślad !
 6. Nakładka na siedzenie - testy :)
 7. Motokoce - sprzęt na każdą pogodę !
 8. Ekspresowe spodnie Takeaway
 9. Pobiliśmy rekord!

Ekspresowe spodnie Takeaway 2015-03-06

W polskim klimacie nawet w lecie zdarzają się bardzo zimne poranki i wieczory, które niekiedy zaskakują niską temperaturą w najmniej oczekiwanym momencie. Dobrą bronią na takie sytuacje są spodnie Tucano Urbano Takeaway.

Spodnie Takeaway to dość sprytny wynalazek włoskiego producenta, specjalizującego się w produkcji motokocy, motomufek oraz odzieży miejskiej i wielu innych akcesoriów, dzięki którym walka z warunkami atmosferycznymi staje się o wiele prostsza.

Spodnie Tucano Urbano po złożeniu zajmują bardzo niewiele miejsca, a najciekawsze jest to, w jaki sposób się je zakłada.
Wystarczy zatrzymać na chwilę pojazd, wyciągnąć ze schowka niewielkich gabarytów, płaski worek, następnie wyciągnąć spodnie, które na wzór chapsów, są zupełnie otwarte. Zapinamy w pasie rzep, to samo robimy z nogawkami na udach i łydkach i po niespełna 20 sekundach mamy na sobie dodatkową ochronę przed wiatrem, deszczem i chłodem.

Spodnie Tucano Urbano Takeaway są odporne na wodę oraz podszyte warstwą podpinki ocieplającej, zwiększając komfort cieplny. Są wygodne i skrojone w sposób nie krępujący ruchów, a przy tym można je dużo łatwiej i szybciej założyć, niż tradycyjne spodnie przeciwdeszczowe.

Spodnie R093 Takeaway polecane są szczególnie tym, którzy nie są w stanie dobrać motokoca dedykowanego do swojego skutera. Wraz z motokocem oraz motomufkami, spodnie te można naszym zdaniem uznać za niezbędnik użytkowników jednośladów.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2018 Altermoto S.C.