MotoKoce.pl

Twój koszyk

0.00 PLN (0)

Witaj nieznajomy! Zaloguj się

    Sklep

  1. Kontakt

O nas

Scoot Racer jest firmą która powstała z pasji do skuterów a przede wszystkim do marki Vespa .Od samego początku ideą salonu było propagowanie zamiłowanie do jednośladów ,oraz bezpiecznym przemieszczaniem się po ulicach i dalekich trasach .

Prowadzona od 2013 roku przez pasjonatów jest młodszym bratem firmy legendy na polskiej mapie motocyklowej firmy Liberator . Scoot Racer od samego początku postawiło na markę Tucano Urbano której została dystrybutorem na Polskę w 2018 roku .

Jedyna Marka która potrafi wyposażyć i kierowcę i jednoślad na rózne warunki atmosferyczny które w naszym kraju są bardzo zmienne i takie jest Tucano Urbano , dostosuje się do potrzeb konsumenta .
Bezpieczeństwo oraz styl tymi słowami można opisać tą markę , każda kurtka oprócz włoskiego stylu jest stworzona z myślą o bezpieczeństwie . Motokoce i motomufki to właśnie ten włoski producent opatentował i rozwiązał problem każdego posiadacza skutera, który chce szybko dostać się z punktu A do punktu B nie przebierając się 3 razy na odcinku 5 km.

Doradzimy tobie który model motokoca dopasować to twojego pojazdu lub która kurtka ,rękawiczki czy też kask spełni twoje oczekiwania ,zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia największego sklepu Tucano Urbano w Polsce :

Motokoce.pl
Ul.Górczewska 30
01-147 Warszawa
sebastian@motokoce.pl
Tel : 512-233-726Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014-2019 Altermoto S.C.